Gönderim ve Teslimat

Yurt içi siparişleriniz en geç 6 iş günü içerisinde, belirttiğiniz adrese teslim edilecektir.

Cuma günü saat 15:00’den sonra verilen siparişler, Pazartesi günü kargo şirketine teslim edilecektir.

Resmî tatil günlerinde verilen siparişleriniz, tatili izleyen ilk iş günü içerisinde işleme konulacaktır.

Teslimat Adresi Değişikliği

Teslim edilmesini istediğiniz adres değiştiği takdirde yeni adres bilgisini Müşteri Hizmetleri’ne e-posta ile bildirirseniz, Müşteri Hizmetleri dağıtım şirketi kurye ile görüşüp ürününüzün yeni adrese teslimini sağlayacaktır.

Ürünlerimizin teslim garantisi bulunmaktadır. Teslimat sırasında ürün herhangi bir zarar görür ise, ürün sizden alınacak ve yeni ürün teslimatı yapılacaktır.

Sitemizden güvenle alışveriş yapabilmeniz için sizlere 4 farklı seçenek sunuyoruz.

Kredi Kartı İle Ödeme (200 TL ve üzeri ücretsiz kargo): Sizi internet ortamında dünyanın en güvenli ödeme seçeneklerinden biri olan Garanti Bankası’nın Ortak Ödeme Sayfası’na yönlendiriyoruz ve bilgileriniz sadece Garanti Bankası’nın sistemine girerek ödemeniz gerçekleşiyor. Bilgilerinizin çalınma ya da kopyalanma riski yoktur.

Havale / EFT İle Ödeme (200 TL ve üzeri ücretsiz kargo): Siparişinizi verdikten sonra banka hesap numaralarımıza da EFT yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Karışıklığa sebebiyet vermemek için ve ürününüzü size en kısa sürede ulaştırabilmemiz, için ödemenizi yaptığınıza dair bizi mail ile ya da telefon ile mutlaka bilgilendiriniz.

Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme (200 TL ve üzeri ücretsiz kargo): Sürat Kargo güvencesiyle kapınıza gelen ürününüzün tesliminde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödeme sisteminin aktif olabilmesi için; 30 TL veya üzeri tutarında sipariş vermiş olmanız gerekmektedir.

Kapıda Nakit Ödeme (200 TL ve üzeri ücretsiz kargo): Sürat Kargo güvencesiyle kapınıza gelen ürününüzün tesliminde, nakit ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödeme sisteminin aktif olabilmesi için; 30 TL veya üzeri tutarında sipariş vermiş olmanız gerekmektedir.

Not: 200 TL altındaki siparişleriniz için, yurtiçinde her noktaya 6,99 TL (KDV dahil) sabit kargo fiyatı uygulanacaktır.